🎁 Získej samolepky k fotoalbu jako dárek ZDARMA 🎁

fotoplakát - malý

Jestliže jsi kreativní nátury a tvorba uměleckých děl ti jde dobře od ruky, pak se ti jistě bude zamlouvat i náš malý fotoplakát. Stačí když do našeho online editoru nahraješ oblíbené fotky a vybereš jednu z našich designových šablon.

Na výběr budeš mít čtyři různé šablony.

Jak vytvořit produkt? Podívej se na krátké VIDEO

 


Nemáš vybrané všechny povinné volby.


Doporučené rozlišení fotografií je vždy 300 DPI


Technická specifikace
Termín výroby a doba dodání


Jestliže jsi kreativní nátury a tvorba uměleckých děl ti jde dobře od ruky, pak se ti jistě bude zamlouvat i náš malý fotoplakát, který si dotvoříš přesně podle tvých představ. Na výběr budeš mít čtyři různé šablony, jež ti umožní svatební fotky dokonale nakombinovat. Výsledkem je originální koláž v podobě kvalitního fotoplakátu s polomatným papírem. A jestli chceš, k plakátu si můžeš přikoupit i elegantní dřevěné lišty, které vršek a spodek skvěle zpevní a zároveň mu přidají na originalitě. Ideální dárek ke svatbě či narozeninám pro svého partnera!


Tip pro kreativce:

Chceš doplnit svůj plakát o oblíbený citát, důležité datum nebo jinou vzpomínku? Mrkni k nám na blog a zjisti jak na to: https://laab.cz/blog/a/jak-jednoduse-pracovat-s-pismem-v-aplikacich.


Výroba fotoplakátu:

Odstartuj proces výroby – u nás budeš mít hlavní slovo. Stačí když do našeho online editoru nahraješ oblíbené fotky a vybereš si jednu z našich designových šablon. O zbytek se postaráme. Začneme s tím, že fotky vytiskneme na prémiový polomatný papír, který jim dodá hezký šmrnc, a opatříme je lištami z masivního dřeva. Pak celý fotoplakát pečlivě zabalíme a pošleme přímo tobě domů. Těšit se můžeš na krásný umělecký kousek, který ti bude připomínat své nejoblíbenější zážitky.


Technická specifikace:

   ●  Rozměr fotoplakátu: 35 x 60 cm

   ●  Na výběr jsou čtyři různé šablony fotoplakátu.

   ●  Tisk na prémiový polomatný fotopapír

   ●  Lišty jsou z masivního dřeva a ošetřené olejem.

   ●  Lišty jsou opatřeny provázkem k zavěšení.

 

Informace o dodání:

Objednávka nad 1 000 Kč – ZDARMA

CZ – Zásilkovna – doručení na zásilkovnu 79Kč – nejlevnější a nejrychlejší doručení, dodání do 1-2 pracovních dnů od předání balíku přepravci. PŘED VÝBĚREM ZÁSILKOVNY SE PROSÍM PODÍVEJTE JESTLI MÁ VAŠE ZÁSILKOVNA OTEVŘENO.

CZ – Zásilkovna – doručení na adresu 109Kč – dodání do 2 pracovních dnů od předání balíku přepravci. 

SK – GLS – 149Kč – dodání do 3 pracovních dnů od předání balíku přepravci. 

Osobní odběr ve Zlíně – po předchozí domluvě.

 
 

fotoplakát - velký
Jestliže jsi kreativní nátury a tvorba uměleckých děl ti jde dobře od ruky, pak se ti jistě bude zamlouvat i náš velký fotoplakát…