Gravírování leporela a quatrorela s garantovaným doručením do Vánoc jen do 8. prosince

 

Oslavte vaši lásku vzpomínkou na společné chvíle

 

Svatý Valentýn se blíží! Zpozornět by měli všichni, kteří chtějí potěšit svého partnera nebo partnerku dárkem z lásky. Podle některých řekne jedna obyčejná fotografie více než tisíc slov. My v Laabu si to myslíme taky! A proto jsme pro tebe připravili inspiraci s nápady, podle kterých vykouzlíš originální dárky pro milovanou osobu. Uvidíš, že překvapením v podobě fotodárku zaboduješ! Využít je ale můžeš kdykoliv během roku jako dárek k výročí nebo jen tak pro potěšení.


1) Polaroidka se vzkazem

Pokud nejsi zrovna fanoušek vymýšlení originálních dárků, připrav své spřízněné duši alespoň malé překvapení v podobě polaroidky, na kterou napíšeš vzkaz a schováš tak, aby na ni tvá milovaná osoba během dne “náhodou” narazila. Uvidíš, že výsledkem i takto nepatrné pozornosti bude úsměv na rtech, který nezakryjí ani hrdinové, kterým se původně svátek zamilovaných nezamlouval.
 


2) Fotky v dřevěném stojánku

Vyber vzpomínky na nezapomenutelné chvíle a společné zážitky. Nech si je vyvolat a vlož je do designového dřevěného stojánku. Sérii snímků si pak spolu vystavíte na speciální místo. Dřevěný stojánek navíc můžeš podle svých představ vyzdobit originálními samolepkami s motivy lásky.
 


3) Váš příběh v dřevěných deskách

Společné fotky můžeš darovat i jako malý designový předmět v dřevěných deskách v podobě leporela, či jeho větší verze - quatrorela. Mini přehlídka všech důležitých okamžiků je perfektní k prohlížení, ale i vystavení na poličku jako dekorace. Stačí mu jen přidat mašli a máš připravený originální dárek.

 

 

4) Romantika jako z filmu

Kdo by neznal slavné fotobudky z romantických filmů? Přesně takové fotky si můžeš vytvořit v našem editoru! Fotostrip je přesně tím typem dárku v podobě maličkosti, který je originální svým nápadem a speciální díky příběhu s citovou hodnotou, který vypráví zvolené fotografie.

 

 

5) Scrapbook plný společných zážitků

Vytvoř pro svého partnera knihu plnou vzpomínek. Sestav ji ze společných fotek, vzkazů a oblíbených citátů. Přidej letenky z první společné dovolené, lístky z legendárního koncertu, nebo cokoliv jiného, co chceš své lásce připomenout. Připrav si prázdné fotoalbum a pusť se do tvorby. Nezapomeň mrknou i na kreativní doplňky, se kterými jednotlivé stránky knihy vyzdobíš.

 

 

7) Koláž z fotek na zeď

Napadla tě rovnou celá koláž z fotek? Využij nabídky šablon našich fotoplakátů a vytvoř v editoru unikátní dílo, které si s partnerem/partnerkou pověsíte na zeď. Pokud patříš mezi milovníky tvoření a DIY projektů, pusť se do vlastnoručně vyrobené girlandy z fotek. My jsme použili vyvolané polaroidky, zamilované motivy a na závěr jsme přidali také vzkaz.

 

 

6) Valentýnské DIY přání

Milá a vlastnoručně vyrobená přání jsou klasikou, na kterou v dnešní době zapomínáme. O to více ale potěší a překvapí! Vyrobit něco pro toho druhého z lásky je vlastně dokonalý důkaz toho, jak moc ti na něm záleží. Zkus to říct jednoduchým vlastnoručně vyrobeným přáním. V kreativitě se meze nekladou!

 

 

Základem přání může být třeba fotostrip nebo polaroidka. Pak už je jen na tobě, jakým způsobem své dílo vyzdobíš. Kromě samolepek najdeš na e-shopu spoustu dalších doplňků.


Potěš milovanou osobu a připrav pro ni k Valentýnu originální překvapení. Fotodárek darovaný z lásky bude mít jistě velký úspěch, ať už se pustíš do ruční výroby, nebo si ho vytvoříš online v našem editoru.

Krásný den svatého Valentýna!