Oslavte vaši lásku vzpomínkou na společné chvíle

 

Svatý Valentýn se blíží! Zpozornět by měli všichni, kteří chtějí potěšit svého partnera nebo partnerku dárkem z lásky. Podle některých řekne jedna obyčejná fotografie více než tisíc slov. My v Laabu si to myslíme taky! A proto jsme pro tebe připravili inspiraci s nápady, podle kterých vykouzlíš originální dárky pro milovanou osobu. Uvidíš, že překvapením v podobě fotodárku zaboduješ! Využít je ale můžeš kdykoliv během roku jako dárek k výročí nebo jen tak pro potěšení.


1) Polaroidka se vzkazem

Pokud nejsi zrovna fanoušek vymýšlení originálních dárků, připrav své spřízněné duši alespoň malé překvapení v podobě polaroidky, na kterou napíšeš vzkaz a schováš tak, aby na ni tvá milovaná osoba během dne “náhodou” narazila. Uvidíš, že výsledkem i takto nepatrné pozornosti bude úsměv na rtech, který nezakryjí ani hrdinové, kterým se původně svátek zamilovaných nezamlouval.
 


2) Fotky v dřevěném stojánku

Vyber vzpomínky na nezapomenutelné chvíle a společné zážitky. Nech si je vyvolat a vlož je do designového dřevěného stojánku. Sérii snímků si pak spolu vystavíte na speciální místo. Dřevěný stojánek navíc můžeš podle svých představ vyzdobit originálními samolepkami s motivy lásky.
 


3) Váš příběh v dřevěných deskách

Společné fotky můžeš darovat i jako malý designový předmět v dřevěných deskách v podobě leporela, či jeho větší verze - quatrorela. Mini přehlídka všech důležitých okamžiků je perfektní k prohlížení, ale i vystavení na poličku jako dekorace. Stačí mu jen přidat mašli a máš připravený originální dárek.

 

 

4) Romantika jako z filmu

Kdo by neznal slavné fotobudky z romantických filmů? Přesně takové fotky si můžeš vytvořit v našem editoru! Fotostrip je přesně tím typem dárku v podobě maličkosti, který je originální svým nápadem a speciální díky příběhu s citovou hodnotou, který vypráví zvolené fotografie.

 

 

5) Scrapbook plný společných zážitků

Vytvoř pro svého partnera knihu plnou vzpomínek. Sestav ji ze společných fotek, vzkazů a oblíbených citátů. Přidej letenky z první společné dovolené, lístky z legendárního koncertu, nebo cokoliv jiného, co chceš své lásce připomenout. Připrav si prázdné fotoalbum a pusť se do tvorby. Nezapomeň mrknou i na kreativní doplňky, se kterými jednotlivé stránky knihy vyzdobíš.

 

 

6) Koláž z fotek na zeď

Napadla tě rovnou celá koláž z fotek? Využij nabídky šablon našich fotoplakátů a vytvoř v editoru unikátní dílo, které si s partnerem/partnerkou pověsíte na zeď. Pokud patříš mezi milovníky tvoření a DIY projektů, pusť se do vlastnoručně vyrobené girlandy z fotek. My jsme použili vyvolané polaroidky, zamilované motivy a na závěr jsme přidali také vzkaz.

 

 

7) Fotky na plexi a dřevo

Hledáš něco opravdu originálního? Designovkou, která vynikne v  každém interiéru jsou fotky na dřevě a plexiskle. Vyber šablonu, nahraj fotky a přidej text s věnováním pro tvou lásku.

 

 

8) Valentýnské DIY přání

Milá a vlastnoručně vyrobená přání jsou klasikou, na kterou v dnešní době zapomínáme. O to více ale potěší a překvapí! Vyrobit něco pro toho druhého z lásky je vlastně dokonalý důkaz toho, jak moc ti na něm záleží. Zkus to říct jednoduchým vlastnoručně vyrobeným přáním. V kreativitě se meze nekladou!

 

 

Základem přání může být třeba fotostrip nebo polaroidka. Pak už je jen na tobě, jakým způsobem své dílo vyzdobíš. Kromě samolepek najdeš na e-shopu spoustu dalších doplňků.

Potěš milovanou osobu a připrav pro ni k Valentýnu originální překvapení. Fotodárek darovaný z lásky bude mít jistě velký úspěch, ať už se pustíš do ruční výroby, nebo si ho vytvoříš online v našem editoru.

 

Krásný den svatého Valentýna!