🎁 Získej samolepky k fotoalbu jako dárek ZDARMA 🎁

 

Narození miminka


Narození miminka je speciálním okamžikem. Nenech nic náhodě a zaznamenej každičký detail jeho objevování světa, pokroků i společných chvil, které si chceš pamatovat navěky. Inspiruj se našimi tipy a nenech zaniknout důležité momenty v digitálním světě.

Oznámení o narození miminka

Oznam světu, že je vás o jednoho více! Poděl se o tento speciální okamžik originálním způsobem v podobě designového oznámení s fotkou na kvalitním fotopapíře. Stačí vybrat jednu z připravených šablon.

 

 

Součástí tiskovin k příležitosti narození miminka jsou také designové fotoplakáty. Přidej k fotce jméno, datum narození, výšku i váhu a vytvoř unikátní vzpomínku, kterou vystavíš třeba v dětském pokojíčku.

 

 


Fotoalbum jako deník

Vytvoř fotoalbum pro miminko, které uchová všechny vzpomínky na toto kouzelné období. Jak na to?
 

1) Vyber fotoalbum

Které album bude pro tvorbu perfektní? Vyber z kompletní nabídky, nebo speciálně určená pro miminka. Našim tipem je ručně vyráběné, dřevěné fotoalbum s gravírováním jména, nebo data narození. Pak už je jen na tobě, zda zvolíš černé, nebo bílé listy. Vybrat můžeš také jejich počet. Podle tvých požadavků výsledné fotoalbum na míru vyrobíme.


 

2) Vlepuj fotky

Tvé vzpomínky vyvoláme hned v několika formátech. Neboj se s nimi experimentovat! Ve fotoalbu vypadají skvěle jak klasické fotky, tak retro polaroidky a fotostripy. Jejich vzájemné kombinování bude vypadat originálně.
 


Připrav vyvolané snímky a začni s jejich vlepováním. To ti usnadní třeba foto podlepky nebo fotorůžky, které najdeš v sekci doplňků.


Zdroj: archiv Gabriely Blažkové (@gabblazek)


3) Pusť se do výzdoby

Mezi doplňky najdeš také kreativní samolepky a razítka, spolu s celou řadou odstínů razítkovacích polštářků. Samozřejmostí jsou také popisovače v různých barvách, aby ladily k tmavým i světlým listům, a umožnily do fotoalba doplnit krátké popisky, nadpisy nebo vlastnoruční ilustrace. Vše potřebné k vyšperkování deníku pro miminko najdeš zde.
 


Zdroj: archiv Gabriely Blažkové (@gabblazek)

 

 


Fotolampička jako noční světlo do pokojíčku

Vytvoř si svoji fotolampičku, která rozzáří každou vzpomínku na miminko. Výsledkem bude designová dekorace k vystavení třeba do dětského pokojíčku. Zajímá tě, jak fotolampičku vyrábíme? Fotky tiskneme na plexisklo, které je vsunuto do dřevěného rámu se světelným zdrojem. Lampička je opatřena kabelem a ovládá se pomocí ovladače.

 

 


Leporelo a quatrorelo

Vzpomínkový předmět ideální k vystavení nebo jako dárek pro prarodiče, které fotky vnoučat zaručeně potěší. Vytvoř z fotek svých dětiček designové leporelo nebo quatrorelo v dřevěných deskách. Na přání lze desky opatřit gravírováním jména a data narození miminka. Výběr motivů gravírování najdeš při tvorbě produktu.
 

 


Rámování fotek a pláten

Fotografie z těhotenského a novorozeneckého focení jsou dokonalou příležitostí k jejich pověšení na zeď. Mezi naše tipy patří rámování fotek a pláten. V sekci Fotky na zeď však najdeš další možnosti!

 

 


Fotoplakáty

Originální fotoplakáty jsou stylovou alternativou ke klasickým fotkám na zdi. Z vybraných snímků vznikne dokonalá kolaž těch nejkrásnějších momentů. Při vytváření si můžeš v editoru vybrat ze 3 šablon podle rozložení fotek. Jako plakát ti však můžeme vyrobit také kalendář, a to ve větší, nebo menší variantě.
 

 


Fotky na plexi i dřevo

Hledáš originální způsob, jak vystavit ty nejkouzelnější vzpomínky? Mrkni na širokou nabídku šablon fotek na plexisklo nebo dřevo. Díky designovému zpracování vyniknou tyto fotoprodukty v každém interiéru. Tak kam si je vystavíš ty?

 

 

Věříme, že jsme pro tebe připravili zajímavé tipy, jak uchovat vzpomínky na narození miminka a jejich pokroky. Další inspiraci najdeš také na našich sociálních sítích a blogu.