🎁 Získej samolepky k fotoalbu jako dárek ZDARMA 🎁

Náš příběh

Ahoj, já jsem Natálie,

pyšná máma, manželka, panička namyšleného psa a hlavně - zakladatelka Laabu.
 


Vystudovala jsem umělecko-průmyslovou školu v Uherském Hradišti. Už od mládí se věnuji fotce a vždy mě bavila ruční výroba i tvoření všeho druhu. V dětství jsem navštěvovala asi 1000 výtvarných kroužků a rodiče každoročně zásobovala nepřeberným množstvím ručně vyráběných dárků – měli vždycky velkou radost.

Laab jsem založila v roce 2016, protože jsem hledala kreativní vyžití. Zároveň mi na trhu chyběly fotoprodukty, které mají estetickou hodnotu, jsou kvalitní a ideálně vyráběné v České republice. Začínala jsem úplně od píky a až do roku 2020 jsem ve firmě zastávala všechny funkce. Stala se ze mě laborantka, tiskařka, knihařka, markeťačka, účetní i uklízečka.

 

 

Rok 2020 byl pro Laab zlomový. Přišla první posila – Ilča, která je nejpečlivější laborantka a tiskařka vůbec! Chvíli na to se k nám přidala Marťa, která odvádí tu nejlepší práci v dílně. Další obrovskou posilou se stala Terka, která se stará o marketing a veškerý obsah. Jak postupoval čas, potřebovali jsme další posily. V roce 2022 mě totiž čekala úplně nová role - stala se ze mě máma. V Laabu jsme přivítaly Elišku, která pomáhá Ilči v tisku, a také Helču, která se stala pravou rukou Marti v dílně. Mezitím se mi narodil už druhý chlapeček. Během rodičovských povinností pomáhám jak jen to jde a mám velkou radost, že můžeme zákazníkům dělat radost vyvolanými vzpomínkami.

 

“Děkujeme, že nás podporujete. Jen díky vám můžeme dělat práci, která nás tolik baví.” Natálie ❤

 

Náš tým
 

Ilča

Marťa

Terka

Eliška

Helča

 

Naše hodnoty

 

osobitý přístup

kvalitní tisk

 

ruční výroba

design

 

K vašim vzpomínkám přistupujeme individuálně a vždy hledáme způsoby, jak je co nejlépe zhmotnit. Nabízíme proto originální fotoprodukty, kterými potěšíš své blízké, vyzdobíš domov, ale hlavně - uchováš vzácné momenty. V Laabu si zakládáme na osobitém přístupu, kvalitním tisku, designovém zpracování a poctivé ruční práci. Odměnou i motivací je zpětná vazba a zprávy našich zákazníků. Mrkni, co o nás napsali na Zboží.cz nebo Heureka.cz.

 

Jak to u nás vypadá?