Gravírování leporela a quatrorela s garantovaným doručením do Vánoc jen do 8. prosince

 

Překvap maminku originálním fotodárkem

 

Svátek všech maminek se blíží! Nezapomeň tu svou v neděli 14. května potěšit originálním a milým fotodárkem. Inspiruj se našimi tipy a vsaď na vzpomínky, které maminku zaručeně dojmou. Stačí připravit vybrané snímky a zvolit vhodný typ fotoproduktu přesně pro tvojí maminku. Během pár kliknutí máš hotovo a my se pustíme do práce.
 

Fotka na dřevo

Miluje tvoje maminka přírodní materiály? Překvap ji fotkou na dřevě! Výsledkem budou nádherné barvy na dřevěném bločku a skvělá dekorace do interiéru. Mrkni na kompletní nabídku jednotlivých šablon. Na dřevo můžeš přidat text i clipart podle přání, nebo zvolit fotku přes celý formát. V editoru zkrátka vytvoříš originální dárek na míru přesně pro tvou maminku.

 

 

Koláž na plátno

Pokud je maminka fanouškem fotek na plátno, neomezuj se na výběr jediné fotky a vytvoř ji stylovou koláž ze všech oblíbených snímků. Hotové umělecké dílo si jistě ráda vystaví na speciální místo.  Můžeš vybírat ze 3 rozvržení fotek a 2 formátů.

 

https://laab.cz/kolaz-na-platno-35x60cm

 

Quatrorelo

Dalším tipem je dřevěné quatrorelo, ve kterém si bude moci máma fotky prohlížet. Díky dřevěným deskám si ho ale může vystavit i na poličky hezky rozložené. Třešničku na dortu dodáš už jen gravírováním. Podle tvého přání na úvodní desku mamince vygravírujeme libovolný text nebo věnování.

 

 

Dřevěné fotoalbum

Maminky často patří mezi nejzapálenější fotografy. Přejí si zkrátka uchovat všechny důležité momenty se svou rodinnou. Pokud i tvá maminka nevyrazí na výlet bez připraveného mobilu s foťákem a rozhodně nikdy nezapomene na společnou fotku u vánočního stromečku, bude perfektním dárkem fotoalbum. Uchová v něm totiž všechny oblíbené vzpomínky hezky pohromadě.

 

 

Velké fotky

Vyvolané fotky jsou perfektním dárkem ke každé příležitosti. Určitě proto skvěle zafungují i jako překvapení pro maminku. Vyvolej snímky ve větších formátech, aby vynikly vystavené v rámečku na poličce nebo třeba pověšené na zdi. Kompletní přehled formátů najdeš u velkých fotek.

 

 

Věříme, že jsme tě inspirovali a s výběrem vhodného dárku pro maminku pomohli. Teď už zbývá jen to nejdůležitější - předat hotový fotodárek té nejúžasnější mamince pod sluncem.