-10 % na dřevěná fotoalba s kódem: ALBUM10

Laab sady svatebních tiskovin obsahují vždy návrh svatebního oznámení, plakátu (případně uvítací cedule), jmenovek, pozvání ke stolu, menu a harmonogramu. Výsledkem jsou jednotné svatební tiskoviny sladěné do posledního detailu.


Kolekce svatebních produktů
 

Malá, nebo velká - vždy je jedním z nejdůležitějších okamžiků života. A právě proto dbáme na to, abychom prostřednictvím fotografií a fotoproduktů výjimečné chvíle svatebního dne uchovali navěky. Kromě zvěčnění vzpomínek ti poradíme také s tvorbou kreativního oznámení, výzdobou nebo fotokoutkem. Prohlédni si svatební inspiraci, jak jinak než s fotografiemi v hlavní roli!

 

Svatební tiskoviny

Budeme se brát! Sdělte se svým nastávajícím nebo nastávající tuto radostnou zprávu kreativní formou. Doplň svatební oznámení fotografiemi vás dvou a slaď i ostatní tiskoviny do stejného stylu. Prohlédni si nabídku formátů a vyber jednu ze sad svatebních tiskovin, která tě zaujme svým designem. Každá sada obsahuje návrh svatebního oznámení, plakátu, harmonogramu, jmenovek, pozvání ke stolu a svatebního menu. Na závěr můžeš navíc vybrat ze 3 druhů fotopapíru.

Ať zvolíš celou sadu, nebo jen některé z jejich prvků, rádi se o jejich výrobu postaráme. Aby byl výsledek přesně podle tvých představ, před tiskem ti zašleme návrh k odsouhlasení.


•  Sada svatebních tiskovin No.1
 


 

•  Sada svatebních tiskovin No.2

 

 

•  Sada svatebních tiskovin No.3


 

•  Sada svatebních tiskovin No.4


 

•  Sada svatebních tiskovin No.5

 


 

•  Sada svatebních tiskovin No.6 

•  Sada svatebních tiskovin No.7

 


 

•  Sada svatebních tiskovin No.8

 

 


 

Svatební fotoalba a knihy hostů

Kniha hostů je populární součástí mnoha svateb. Hosté se u její tvorby skvěle zabaví a navíc společnými silami novomanželům vytvoří unikátní vzpomínkový předmět plný zábavných momentek a vzkazů. Umísti knihu ke svatebnímu fotokoutku. Připrav pro hosty jednoduché instrukce, doplňky k její tvorbě, fotoaparát a pár náhradních filmů.

 

 

Tipy na doplňky k výzdobě

Nezapomeň na základní doplňky jako jsou foto podlepky a popisovače, aby hosté mohli do knihy fotky vlepit a připsat k nim vzkaz. Mezi oblíbené doplňky patří také kreativní samolepky, razítka nebo třeba washi pásky. Jejich kompletní nabídku najdeš zde.

 

 

Více o přípravě fotokoutku s knihou hostů se dozvíte v tomto článku na blogu.

 


 

Fotodekorace na svatbu

Vyzdob svatbu společnými vzpomínkami vás dvou. Fotky lze vystavit nejrůznějšími způsoby. Stylově vypadají zavěšené na provázku se světýlky, na nástěnce nebo v podobě uvítací cedule. Neboj se experimentovat také s formáty. Velmi oblíbené jsou například retro polaroidky a fotostripy. Vynalézavosti se meze nekladou! Vyzkoušet můžeš i plexisklo s fotkou. Možná tě ale napadne úplně nový způsob, jak vystavit fotky, které dokumentují vaši lásku. Vybrané snímky ti vyvoláme přesně podle představ.

 

 


 

Tisk svatebních fotografií

Svůj svatební den máš už za sebou? Nenechávej zaniknout dokonalé snímky plné emocí v digitálním světě. Vyvolej si je a vystav tak, aby vám tento speciální den připomínaly navěky.

 


Další inspiraci se svatební tematikou najdeš také na našem blogu.