Svatební inspirace

 

Malá, nebo velká - vždy je jedním z nejdůležitějších okamžiků života. A právě proto dbáme na to, abychom prostřednictvím fotografií a fotoproduktů výjimečné chvíle svatebního dne uchovali navěky. Kromě zvěčnění vzpomínek ti poradíme také s tvorbou kreativního oznámení, výzdobou nebo fotokoutkem. Prohlédni si svatební inspiraci, jak jinak než s fotografiemi v hlavní roli!

 

Svatební tiskoviny

Budeme se brát! Sdělte se svým nastávajícím nebo nastávající tuto radostnou zprávu kreativní formou. Doplň svatební oznámení fotografiemi vás dvou a slaď i ostatní tiskoviny do stejného stylu. Prohlédni si kompletní nabídku formátů a vyber jednu ze sad svatebních tiskovin, která tě zaujme svým designem. Každá sada obsahuje návrh svatebního oznámení, plakátu, harmonogramu, jmenovek, pozvání ke stolu a svatebního menu. Na závěr můžeš navíc vybrat ze 3 druhů fotopapíru.

Ať zvolíš celou sadu, nebo jen některé z jejich prvků, rádi se o jejich výrobu postaráme. Inspiruj se svatebními editoriály, ve kterých byly sady svatebních tiskovin použity.

 

Svatební editoriál Bílá paní, Stodola PROST:


sada svatebních tiskovin No.2

 

 

Svatební editoriál Industriální pohled, Mendelův skleník:


sada svatebních tiskovin No.6

 

Svatební fotoalba a knihy hostů

Kniha hostů je populární součástí mnoha svateb. Hosté se u její tvorby skvěle zabaví a navíc společnými silami novomanželům vytvoří unikátní vzpomínkový předmět plný zábavných momentek a vzkazů. Umísti knihu ke svatebnímu fotokoutku. Připrav pro hosty jednoduché instrukce, doplňky k její tvorbě, fotoaparát a pár náhradních filmů.

 

 

TIP: Fotoalbum se samolepkami je také oblíbené jako svatební dar pro novomenžele

 

Svatební fotoprodukty

Svůj svatební den máš už za sebou? Nenechávej zaniknout dokonalé snímky plné emocí v digitálním světě. Vyvolej si je a vystav tak, aby vám tento speciální den připomínaly navěky. Dárkem v podobě designového fotoproduktu po svatbě potěšíte třeba také rodiče, prarodiče či sourozence.

 


leporelo z fotek