Laab sady svatebních tiskovin obsahují vždy návrh svatebního oznámení, plakátu (případně uvítací cedule), jmenovek, pozvání ke stolu, menu a harmonogramu. Výsledkem jsou jednotné svatební tiskoviny sladěné do posledního detailu.


Kolekce svatebních produktů
 

Malá, nebo velká - vždy je jedním z nejdůležitějších okamžiků života. A právě proto dbáme na to, abychom prostřednictvím fotografií a fotoproduktů výjimečné chvíle svatebního dne uchovali navěky. Kromě zvěčnění vzpomínek ti poradíme také s tvorbou kreativního oznámení, výzdobou nebo fotokoutkem. Prohlédni si svatební inspiraci, jak jinak než s fotografiemi v hlavní roli!

 

Svatební tiskoviny

Budeme se brát! Sdělte se svým nastávajícím nebo nastávající tuto radostnou zprávu kreativní formou. Doplň svatební oznámení fotografiemi vás dvou a slaď i ostatní tiskoviny do stejného stylu. Prohlédni si nabídku formátů a vyber jednu ze sad svatebních tiskovin, která tě zaujme svým designem. Každá sada obsahuje návrh svatebního oznámení, plakátu, harmonogramu, jmenovek, pozvání ke stolu a svatebního menu. Na závěr můžeš navíc vybrat ze 3 druhů fotopapíru.

Ať zvolíš celou sadu, nebo jen některé z jejich prvků, rádi se o jejich výrobu postaráme. Aby byl výsledek přesně podle tvých představ, před tiskem ti zašleme návrh k odsouhlasení.


•  Sada svatebních tiskovin No.1
 


 

•  Sada svatebních tiskovin No.2

 

 

•  Sada svatebních tiskovin No.3


 

•  Sada svatebních tiskovin No.4


 

•  Sada svatebních tiskovin No.5

 


 

•  Sada svatebních tiskovin No.6 

•  Sada svatebních tiskovin No.7

 


 

•  Sada svatebních tiskovin No.8

 

 


 

Svatební fotoalba a knihy hostů

Kniha hostů je populární součástí mnoha svateb. Hosté se u její tvorby skvěle zabaví a navíc společnými silami novomanželům vytvoří unikátní vzpomínkový předmět plný zábavných momentek a vzkazů. Umísti knihu ke svatebnímu fotokoutku. Připrav pro hosty jednoduché instrukce, doplňky k její tvorbě, fotoaparát a pár náhradních filmů.

 

 

Tipy na doplňky k výzdobě

Nezapomeň na základní doplňky jako jsou foto podlepky a popisovače, aby hosté mohli do knihy fotky vlepit a připsat k nim vzkaz. Mezi oblíbené doplňky patří také kreativní samolepky, razítka nebo třeba washi pásky. Jejich kompletní nabídku najdeš zde.

 

 

Více o přípravě fotokoutku s knihou hostů se dozvíte v tomto článku na blogu.

 


 

Fotodekorace na svatbu

Vyzdob svatbu společnými vzpomínkami vás dvou. Fotky lze vystavit nejrůznějšími způsoby. Stylově vypadají zavěšené na provázku se světýlky, na nástěnce nebo v podobě uvítací cedule. Neboj se experimentovat také s formáty. Velmi oblíbené jsou například retro polaroidky a fotostripy. Vynálezavosti se meze nekladou. Možná tě napadne úplně nový způsob, jak vystavit fotky, které dokumentují vaši lásku. Vybrané snímky ti vyvoláme přesně podle představ.

 

Laab svatební plakát s fotografií.

Laab uvítací cedule na svatbu s fotografií a jmény.

 


 

Tisk svatebních fotografií

Svůj svatební den máš už za sebou? Nenechávej zaniknout dokonalé snímky plné emocí v digitálním světě. Vyvolej si je a vystav tak, aby vám tento speciální den připomínaly navěky.

 


Další inspiraci se svatební tematikou najdeš také na našem blogu.