1. Spolupráce pro fotografy

Tiskněte svým zákazníkům kvalitní fotografie, nebo doporučujte naše služby. Za zprostředkování vám nabídneme zajímavé odměny!

 

Jste fotograf nebo fotografka, kteří u nás tisknou, nebo teprve plánují tisknout své fotografie? Pak pro vás máme nabídku spolupráce. Naším cílem je poskytovat kvalitní fotografie a ručně vyráběné designové fotovzpomínky, abyste je mohli předat, nebo doporučit svým klientům. Za zprostředkování vám samozřejmě zaplatíme!

Chcete nabídnout svým zákazníkům něco navíc? Rádi vám pomůžeme zhmotnit výjimečné momenty zachycené skrze objektiv, které si váš zákazník rád vystaví, nebo je daruje blízkým. Společně tak díky finálnímu foto produktu necháme vyniknout vaší profesionální práci a potěšíme zákazníka.

 

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu marketing@laab.cz, nebo na telefonním čísle: 739 582 460, rádi se dozvíme něco o vaši práci a poskytneme vám více informací.


2. LAAB Ambasador FOTOGRAF

Chcete více než jen tisk fotografií? Spojte se s naší značkou jako ambasador! Nabídneme vám maximálně individuální přístup k potřebám vašeho tisku a vzájemnou propagaci.


Líbí se vám naše služby a celý koncept značky? V rámci dlouhodobé spolupráce jsme otevření také ambasadorství. Pokud máte zájem propojit se s naší značkou více než jen prostřednictvím tisku fotografií pro zákazníky a zároveň máte originální nápad, jak vaše aktivity propojit s propagací Laabu, rádi si vaše nápady poslechneme. Společně pak vymyslíme ambasadorskou spolupráci přesně na míru pro vás. S našimi ambasadory se v rámci spolupráce rádi spojíme také na sociálních sítích a připravíme zajímavý článek na náš blog, ať už ve formě rozhovoru, ukázek práce, pozvánky na výstavu nebo jiného tématu podle domluvy a přání.


Myslíte si, že byste byli perfektním ambasadorem Laabu? Představte se nám a napište, jaké jsou vaše plány, jaké máte možnosti i nápady. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: marketing@laab.cz nebo na telefonním čísle: 739 582 460, jistě spolu vymyslíme zajímavou možnost ambasadorské spolupráce.


3. LAAB Ambasador INFLUENCER

Působíte na Instagramu, Facebooku, YouTube, svém blogu nebo snad TikToku? Máte vysokou sledovanost a nadšené publikum, které dá na vaše doporučení? Přidejte se k nám!Už jste v minulosti vyzkoušeli naše produkty a rádi byste je doporučili na vašich sociálních sítích svým sledujícím? Pak s vámi rádi vymyslíme zajímavou formu spolupráce, kterou vaše sledující zaujmeme a potěšíme. Naše produkty se vám budou skvěle hodit do portfolia, pokud jste máma blogerka, zapálený cestovatel, kreativní nadšenec, milovník designu a interiérových dekorací, nebo prostě jen milujete kouzlo klasických fotek na papíru a chcete inspirovat své okolí.


Dejte nám o sobě vědět na e-mail: marketing@laab.cz nebo na telefonním čísle: 739 582 460 a řekněte, proč byste s námi chtěli spolupracovat, a čemu se na sociálních sítích věnujete. Těšíme se na vaše nápady!Líbí se vám naše portfolio produktů a máte zájem s námi spolupracovat? Neváhejte nás oslovit na e-mailu: marketing@laab.cz nebo na telefonním čísle: 739 582 460.


Těšíme se na spolupráci!
Tým LaabuLíbí se ti naše nabídka spolupráce? Kontaktuj nás pomocí formuláře.