1. Spolupráce pro fotografy

Pokud jste fotograf, který u nás tiskne nebo by chtěl začít, nabízíme různé možnosti v závislosti na spolupráci.

Vaši klienti vám důvěřují, že zachytíte jejich vzpomínky a my ve společnosti LAAB bereme tuto zodpovědnost vážně. Naším cílem je poskytovat Vám produkty nejvyšší kvality, abyste je mohli předat svým klientům. Nabízíme možnost vydělat procento z prodeje, který zprostředkujete. Dáváme příležitost ke spolupráci fotografům a fotografickým studiím po celé ČR a na Slovensku.

 

Máte možnost vydělat peníze navíc tím, že svým zákazníkům nabídnete nejen služby focení, ale také konečný výsledek - vysoce kvalitní fotografické produkty. Svým zákazníkům zároveň nabídnete něco navíc, čeho si budou vážit.

Děláme práci a vy dostanete zaplaceno!

 

Rádi bychom o Vás slyšeli pokud se chcete stát sponzorovaným fotografem, proto neváhejte a kontaktujte nás prosím na mailu natalie@laab.cz, nebo na tel.č.: 739 589 263

 

 

2. LAAB Ambasador FOTOGRAF

LAAB nabízí program Ambasadora pro profesionální fotografy. Tato forma sponzorství vyžaduje, abyste u nás tiskli a aby Vás sledovalo určité množství lidí na sociálních médiích. Naši Ambasadoři značky obdrží ročně 1 ukázkové album, kalendář a až 100fotografií dle Vašeho výběru. Jako LAAB Ambasador budete mít také příležitost mít na našem blogu rozhovor spolu s Vašimi ukázkami prací.

Od našich ambasadorů požadujeme aby nás sdíleli na sociálních médiích a označovali LAAB, sdíleli jakékoli nabídky nebo akce se svými followery a zmínili nás v příspěvcích na sociálních médiích.

 

Máte-li zájem o náš program, tak nás prosím kontaktujte na emailovou adresu natalie@laab.cz, nebo na tel.č.: 739 589 263

 

 

3. LAAB Ambasador INFLUENCER

Působíš na Instagramu, Facebooku, YouTube nebo TikToku? Máš vysokou sledovanost a nadšené publikum které dá na Tvé doporučení? Přidej se k nám a vydělávej spolu s námi!

Ukaž svým sledujícím kde si vytisknou fotky, vyrobit obraz, nebo kde mají ta nejlepší fotoalba.

Naše produkty se Ti bude skvěle hodit do portfolia, poud jsi máma bloggerka, zapálený cestovatel/ka, kreativní nadšenec, nebo prostě miluješ fotku a dokážeš předat dál kouzlo fotek na papíru.

Každý rok od nás dostaneš 1 fotoalbum, leporelo nebo kalendář a až 100 fotek dle Tvého výběru.


Od Tebe požadujeme abys nás sdílel na sociálních médiích a označoval LAAB, sdílel nabídky nebo akce se svými followery a zmínili nás v příspěvcích na sociálních médiích.

Nabízíme spolupráci influencerum po celé ČR a na Slovensku.

 

 

Líbí se Ti naše portfolio produktů a máš zájem s námi spolupracovat? Neváhej nás oslovit na mailu: natalie@laab.cz, nebo na tel.č.: 739 589 263

 

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI!

Team LaabuLíbí se ti naše nabídka spolupráce? Kontaktuj nás pomocí formuláře.