🎁 Získej samolepky k fotoalbu jako dárek ZDARMA 🎁1. Spolupráce pro fotografy

Tiskni svým zákazníkům kvalitní fotografie, nebo doporučuj naše služby. Za zprostředkování ti nabídneme zajímavé odměny!

 

Patříš mezi fotografy, kteří u nás tisknou, nebo teprve plánují tisknout své fotografie? Pak pro tebe máme nabídku spolupráce. Naším cílem je poskytovat kvalitní fotografie a ručně vyráběné designové fotovzpomínky pro tvé klienty. Za zprostředkování ti samozřejmě zaplatíme! Chceš nabídnout svým zákazníkům něco navíc? Rádi ti pomůžeme zhmotnit výjimečné momenty zachycené skrze objektiv, které si tvůj zákazník vystaví, nebo je daruje blízkým. Společně tak díky finálnímu fotoproduktu necháme vyniknout tvojí profesionální práci a potěšíme zákazníka. 

Pokud tě nabídka zaujala, neváhej nás kontaktovat na e-mailu marketing@laab.cz, nebo na telefonním čísle: 739 582 460, rádi se dozvíme něco o tvé práci a poskytneme ti více informací.


2. LAAB Ambasador FOTOGRAF

Chceš více než jen tisk fotografií? Spoj se s naší značkou jako ambasador! Nabídneme ti maximálně individuální přístup k potřebám tvého tisku a vzájemnou propagaci.


Líbí se ti naše služby a celý koncept značky? V rámci dlouhodobé spolupráce jsme otevření také ambasadorství. Pokud máš zájem propojit se s naší značkou více než jen prostřednictvím tisku fotografií pro zákazníky a máš originální nápady, jak tvé aktivity propojit s propagací Laabu, rádi si je poslechneme. Společně pak vymyslíme ambasadorskou spolupráci přesně na míru pro tebe. S našimi ambasadory se v rámci spolupráce rádi spojíme také na sociálních sítích a připravíme zajímavý článek na náš blog, ať už ve formě rozhovoru, ukázek práce, pozvánky na výstavu nebo jiného tématu podle domluvy a přání.


Myslíš si, že budeš perfektním ambasadorem Laabu? Představ se nám a popiš, jaké jsou tvé plány, jaké máš možnosti i nápady. Neváhej nás kontaktovat na e-mailu: marketing@laab.cz nebo na telefonním čísle: 739 582 460, jistě spolu vymyslíme zajímavou možnost ambasadorské spolupráce.


3. LAAB Ambasador INFLUENCER

Působíš na Instagramu, Facebooku, YouTube, svém blogu nebo snad TikToku? Máš vysokou sledovanost a nadšené publikum, které dá na tvé doporučení? Přidej se k nám!Líbí se ti naše produkty a chceš je doporučit na svých sociálních sítích? Pak s tebou rádi vymyslíme zajímavou formu spolupráce, kterou tvé sledující zaujmeme a potěšíme. Naše produkty se ti budou skvěle hodit do portfolia, pokud jsi máma blogerka, zapálený cestovatel, kreativní nadšenec, milovník designu a interiérových dekorací, nebo prostě jen miluješ kouzlo klasických fotek na papíru a chceš inspirovat své okolí.


Dej nám o sobě vědět na e-mail: marketing@laab.cz nebo na telefonním čísle: 739 582 460 a popiš nám čemu se na sociálních sítích věnuješ a proč s námi chceš spolupracovat. Těšíme se na vaše nápady!
Líbí se ti naše nabídka spolupráce? Kontaktuj nás pomocí formuláře.