🎁 Získej samolepky k fotoalbu jako dárek ZDARMA 🎁

Vítej v Laabu,

jsme zlínský fotolab, který má jedno áčko navíc. V našem ateliéru si potrpíme na design a fotografie s příběhem. Proto se snažíme z každého výrobku udělat unikát, který bude mít nejen vzpomínkovou hodnotu, ale také tu estetickou – to znamená, že ti bude dělat parádu, ať už ho dáš kamkoliv.
 

Kvalitní materiály a ruční výroba

U nás v Laabu také dbáme na kvalitní materiály. Naším oblíbeným komponentem je samozřejmě dřevo, které s oblibou používáme na výrobu lišt nebo stojánků. Dřevěné prvky pak rádi kombinujeme s prvotřídním fotopapírem, který vždy vystihne i ty nejmenší detaily a podtrhne barvy fotografie. A to všechno si tvoříme a vyrábíme sami. Pokud jsi také fanouškem pravé řemeslné práce, u nás najdeš přesně to, co hledáš.
 

Kreativní proces tvoření se skvělým výsledkem

To, co dělá Laab unikátní, je naše tvorba. U nás se můžeš jednoduše zapojit do procesu výroby a vytvořit si fotoprodukty přesně podle svých vlastních představ – dáme ti možnost vybrat si šablony, rozměry i druh fotopapíru. Nemusíš se ale bát, že by ti to trvalo dlouho. Na pár kliknutí máš, co potřebuješ. O zbytek se už rádi postaráme my.
 

Domluva na míru

Ať už je to album pro partnera, fotoplakát pro kamaráda, nebo leporelo pro prarodiče, za pár dnů ti doma přistane skvělý dárek a věčná vzpomínka. Jestli máš ale nápady na další super fotodárky, pak se nám určitě neváhej ozvat. Rádi ti vyjdeme vstříc a společně to vymyslíme. Můžeš nám zavolat, nebo se rovnou stavit do našeho ateliéru – najdeš nás na adrese Vavrečkova 5673, 760 01 Zlín.

 

Těšíme se na tebe!

Tým Laabu