Vánoční inspirace


Vánoční čas patří mezi nejkouzelnější období z celého roku. Blízcí tráví čas pospolu, domov je provoněný cukrovím a všichni se těší na dárky. Pro ještě příjemnější atmosféru a originální nápady na dárky ti přinášíme pořádnou dávku inspirace.

Tipy na vánoční dárky

K Vánocům dárky zkrátka neodmyslitelně patří. Místo velkých darů často naopak potěší osobitá maličkost s nápadem a trochou kreativity. V Laabu věříme, že právě fotky jsou unikátním dárkem. Uchovávají totiž vzpomínku na výjimečný okamžik, zachytí jedinečnou atmosféru i neopakovatelné emoce. Tvoji blízcí si své oblíbené momenty budou moci připomínat stále dokola. S námi připravíš překvapení pro každého člena rodiny i své kamarády.

 


fotky na plexi


1) dárky pro muže

Originální dárek pro muže se občas jeví jako velký oříšek. Nám se ale podařilo ho šikovně rozlousknout. Stačí se držet jejich oblíbených koníčků a vášní. Z připravených snímků pak jen na pár kliknutí vytvoříš personalizovaný fotodárek vhodný k vystavení v pracovně, dílně nebo kdekoliv jinde, kde daný můž rád tráví čas.

 

2) dárky pro ženy

Každou ženu potěší oblíbené vzpomínky v hmotné podobě. Díky designovým fotodárkům si je ráda vystaví a zútulní tak svůj domov. Potěš maminku, sestru, babičku nebo svou partnerku dárkem od srdce, který ji u vánočního stromečku dojme.

 

3) dárky pro kreativce

Každého nadšeného milovníka tvoření potěší kreativní sada s možností pustit se do nového projektu. Stačí vytvořit balíček s fotoalbem, popisovači, samolepkami a razítky. K sadě nakonec přidej také poukaz na vyvolání fotek a vše originálně zabal.

 

4) univerzální dárky pro každého

Hledáš inspiraci na dárek pro kolegu z práce nebo kamarády? Překvap malým, ale originálním fotodárkem. Skvělým řešením je také dárkový poukaz, díky kterému si obdarovaný objedná fotodárky s oblíbenými snímky podle svého výběru.


Vánoční fotodekorace

Kreativitě při využití fotek během vánočního času se meze nekladou. Mezi naše oblíbené tipy patří fotojmenovky z polaroidek k balení dárků, ale i k rozvržení zasedacího pořádku při štědrovečerní večeři. Každý člen rodiny si tak ponechá malou fotku jako další dáreček navíc. Svůj domov můžeš vyzdobit i fotkami v rámečku s vánočními a zimními motivy.

 

 

 

 

Tipy na vánoční focení

Láká tě originální vánoční focení? Inspiruj se našimi tipy a pořiď si perfektní snímky. Právě ty pak můžeš využít k tvorbě fotodárků pro své blízké. Mrkni na připravenou inspiraci.

 

 

Vychutnej si kouzelné předvánoční období a vytvoř osobité vánoční dárky pro své blízké z pohodlí domova. Ať už pro ně připravíš velké, nebo malé fotodárky, vybrané snímky dají najevo, jak moc ti na nich záleží. Společně si pak vychutnáte jejich rozbalování a nádherný společně strávený čas. Rozhodně si nezapomeňte pořídit společné snímky na památku!

Pro více tipů s vánoční tematikou sleduj naše sociální sítě, nebo mrkni na náš blog.