-10 % na dřevěná fotoalba s kódem: ALBUM10


Vánoční inspirace


Vánoční čas patří mezi nejkouzelnější období z celého roku. Blízcí tráví čas pospolu, domov je provoněný cukrovím a všichni se těší na dárky. Pro ještě příjemnější atmosféru a originální nápady na dárky ti přinášíme pořádnou dávku inspirace.

Tipy na vánoční dárky

K Vánocům dárky zkrátka neodmyslitelně patří. Místo velkých darů často naopak potěší osobitá maličkost s nápadem a trochou kreativity. V Laabu věříme, že právě fotky jsou unikátním dárkem. Uchovávají totiž vzpomínku na výjimečný okamžik, zachytí jedinečnou atmosféru i neopakovatelné emoce. Tvoji blízcí si své oblíbené momenty budou moci připomínat stále dokola. S námi připravíš překvapení pro každého člena rodiny i své kamarády.


1) dárky pro muže

Originální dárek pro muže se občas jeví jako velký oříšek. Nám se ale podařilo ho šikovně rozlousknout. Stačí se držet jejich oblíbených koníčků a vášní. Z připravených snímků pak jen na pár kliknutí vytvoříš personalizovaný fotodárek vhodný k vystavení v pracovně, dílně nebo kdekoliv jinde, kde daný můž rád tráví čas.

 

2) dárky pro ženy

Každou ženu potěší oblíbené vzpomínky v hmotné podobě. Díky designovým fotodárkům si je ráda vystaví a zútulní tak svůj domov. Potěš maminku, sestru, babičku nebo svou partnerku dárkem od srdce, který ji u vánočního stromečku dojme.

 

 

3) dárky pro kreativce

Každého nadšeného milovníka tvoření potěší kreativní sada s možností pustit se do nového projektu. Stačí vytvořit balíček s fotoalbem, popisovači, samolepkami a razítky. K sadě nakonec přidej také poukaz na vyvolání fotek a vše originálně zabal.

 

 

 

4) univerzální dárky pro každého

Hledáš inspiraci na dárek pro kolegu z práce nebo kamarády? Překvap malým, ale originálním fotodárkem. Skvělým řešením je také dárkový poukaz, díky kterému si obdarovaný objedná fotodárky s oblíbenými snímky podle svého výběru.


Vánoční fotodekorace

Kreativitě při využití fotek během vánočního času se meze nekladou. Mezi naše oblíbené tipy patří fotojmenovky z polaroidek k balení dárků, ale i k rozvržení zasedacího pořádku při štědrovečerní večeři. Každý člen rodiny si tak ponechá malou fotku jako další dáreček navíc. Svůj domov můžeš vyzdobit i fotkami v rámečku s vánočními a zimními motivy.

 

 

 

 

Tipy na vánoční focení

Láká tě originální vánoční focení? Inspiruj se našimi tipy a pořiď si perfektní snímky. Právě ty pak můžeš využít k tvorbě fotodárků pro své blízké. Mrkni na připravenou inspiraci.

 

 

Vychutnej si kouzelné předvánoční období a vytvoř osobité vánoční dárky pro své blízké z pohodlí domova. Ať už pro ně připravíš velké, nebo malé fotodárky, vybrané snímky dají najevo, jak moc ti na nich záleží. Společně si pak vychutnáte jejich rozbalování a nádherný společně strávený čas. Rozhodně si nezapomeňte pořídit společné snímky na památku!

Pro více tipů s vánoční tematikou sleduj naše sociální sítě, nebo mrkni na náš blog.