Milí zákazníci,

pomáháme vám uchovat vaše nejkrásnější vzpomínky. Abychom vám nákup i tvorbu fotoproduktů usnadnili, při tvorbě objednávky vám bude k ruce náš šikovný editor. Pomáhá vám ořezat vybrané snímky podle přání, měnit jejich pořadí i rozložení, ale poradí si také s otočením. Pokud si nebudete jistí, jak postupovat, u produktů najdete také krátké video tutoriály.


Nákup na e-shopu

Na e-shopu najdete kompletní nabídku produktů. Při nakupování vám bude k dispozici také inspirace v podobě našeho blogu a sekce Příležitosti, kde najdete mnoho užitečných tipů a nápadů.


Nákup v aplikaci

Pro pohodlnou tvorbu objednávek z vašeho mobilu nebo tabletu doporučujeme naši aplikaci. Ta je dostupná jak na Google Play, tak na App Store. Díky appce vyvoláš fotky a vytvoříš oblíbené fotoprodukty bez nutnosti přetahovat fotky do počítače.


Individuální požadavky

Pokud v nabídce nenaleznete přesně to, co hledáte, nebo si přejete tisk individuálně poupravit, kontaktuj nás a probereme možnosti. Pokud je to možné, zákazníkům se snažíme vycházet maximálně vstříc. Zároveň pokud si nejste jistí kvalitou nahraných fotografií, správným ořezem snímků a podobně, rádi vám před tiskem vše zkontrolujeme. Stačí uvést požadavek v poznámce objednávky, nebo nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu či telefonu.