Informace o nákupu

 

Editor pro vytváření produktů

Tisk fotek i vytváření fotoproduktů probíhá prostřednictvím online editoru, do kterého nahraješ vybrané snímky. Vždy je důležité upravit ořez pro daný formát nebo šablonu. Prosím, tento krok pečlivě zkontroluj u každé fotografie! Pokud ořez fotek neupravíš, budou automaticky ořezány strojem.

Nejsi si jistý/á formátem či dostatečnou kvalitou fotek? Napiš nám do poznámky v objednávce, že si před tiskem přeješ zkontrolovat data.
 

Možnost individuální úpravy

Máš zájem o jiný formát než máme v nabídce? Chceš do dřeva vygravírovat vlastní motiv nebo třeba logo? Neváhej nás kontaktovat! Rádi se s tebou na výsledném fotoproduktu domluvíme individuálně tak, aby byl přesně podle tvých představ.

 

Doprava a platba

Zaujala tě možnost uchování vzpomínek a chceš u nás nakoupit? Máme pro tebe přehled možností dopravy a platby.

Způsoby dopravy:

   ●  Zásilkovna - výdejní místo 79 Kč
   ●  Zásilkovna - doručení na adresu 109 Kč
   ●  DPD - doručení na adresu 149 Kč
   ●  osobní odběr ve Zlíně ZDARMA

 

Platební metody:

   ●  převodem na účet ZDARMA
   ●  online kartou ZDARMA

 


Termíny výroby

Rychlost odeslání se liší v závislosti na produktu a náročnosti jeho výroby. Informace o době dodání najdeš vždy u konkrétního produktu.

 

Balení produktů

Zajímá tě, jak dorazí tvé vzpomínky zabalené? S ohledem na udržitelnost při balení vyvolaných fotek používáme stylové papírové obálky připravené na jednotlivé formáty. Ostatní fotoprodukty balíme do balícího papíru.
 

 

Další důležité informace:

   ●  kontakt

   ●  spolupráce

   ●  často kladené dotazy