fotoplakát - malý

Jestliže jsi kreativní nátury a tvorba uměleckých děl ti jde dobře od ruky, pak se ti jistě bude zamlouvat i náš malý fotoplakát. Stačí když do našeho online editoru nahraješ oblíbené fotky a vybereš jednu z našich designových šablon.

Na výběr budeš mít čtyři různé šablony.

 


Nemáš vybrané všechny povinné volby.


Doporučené rozlišení fotografií je vždy 300 DPI


Technická specifikace
Termín výroby a doba dodání


Jestliže jsi kreativní nátury a tvorba uměleckých děl ti jde dobře od ruky, pak se ti jistě bude zamlouvat i náš malý fotoplakát, který si dotvoříš přesně podle tvých představ. Na výběr budeš mít čtyři různé šablony, jež ti umožní svatební fotky dokonale nakombinovat. Výsledkem je originální koláž v podobě kvalitního fotoplakátu s polomatným papírem. A jestli chceš, k plakátu si můžeš přikoupit i elegantní dřevěné lišty, které vršek a spodek skvěle zpevní a zároveň mu přidají na originalitě. Ideální dárek ke svatbě či narozeninám pro svého partnera!


Tip pro kreativce:

Chceš doplnit svůj plakát o oblíbený citát, důležité datum nebo jinou vzpomínku? Mrkni k nám na blog a zjisti jak na to: https://laab.cz/blog/a/jak-jednoduse-pracovat-s-pismem-v-aplikacich.


Výroba fotoplakátu:

Odstartuj proces výroby – u nás budeš mít hlavní slovo. Stačí když do našeho online editoru nahraješ oblíbené fotky a vybereš si jednu z našich designových šablon. O zbytek se postaráme. Začneme s tím, že fotky vytiskneme na prémiový polomatný papír, který jim dodá hezký šmrnc, a opatříme je lištami z masivního dřeva. Pak celý fotoplakát pečlivě zabalíme a pošleme přímo tobě domů. Těšit se můžeš na krásný umělecký kousek, který ti bude připomínat své nejoblíbenější zážitky.


Technická specifikace:

   ●  Rozměr fotoplakátu: 35 x 60 cm

   ●  Na výběr jsou čtyři různé šablony fotoplakátu.

   ●  Tisk na prémiový polomatný fotopapír

   ●  Lišty jsou z masivního dřeva a ošetřené olejem.

   ●  Lišty jsou opatřeny provázkem k zavěšení.

 

Informace o dodání:

Objednávka nad 1 000 Kč – ZDARMA

CZ – Zásilkovna – doručení na zásilkovnu 79Kč – nejlevnější a nejrychlejší doručení, dodání do 1-2 pracovních dnů od předání balíku přepravci. PŘED VÝBĚREM ZÁSILKOVNY SE PROSÍM PODÍVEJTE JESTLI MÁ VAŠE ZÁSILKOVNA OTEVŘENO.

CZ – Zásilkovna – doručení na adresu 109Kč – dodání do 2 pracovních dnů od předání balíku přepravci. 

SK – GLS – 149Kč – dodání do 3 pracovních dnů od předání balíku přepravci. 

Osobní odběr ve Zlíně – po předchozí domluvě.

 
 

fotoplakát - velký
Jestliže jsi kreativní nátury a tvorba uměleckých děl ti jde dobře od ruky, pak se ti jistě bude zamlouvat i náš velký fotoplakát…