NOVINKA: Fotolampička, která rozzáří tvé vzpomínky!

quatrorelo

Čtyři fotky vedle sebe v designových dřevěných deskách. Parádní designovka na poličku, nebo originální dárek! Vybírat můžeš z varianty výška, šířka nebo čtverec.

Dřevěnou desku quatrorela může zdobit také gravírovaný motiv podle tvého výběru. Stačí jen uvést text nebo datum a o zbytek se postaráme my.

Jak vytvořit produkt? Podívej se na krátké VIDEO

 


- nejprve vyber z předchozí volby -

Jaké jméno a datum si přeješ do zvoleného motivu? Prosím napiš sem :):

Nemáš vybrané všechny povinné volby.


Doporučené rozlišení fotografií je vždy 300 DPI

 


Technická specifikace
Termín výroby a doba dodání


Vzpomínky, které budeš mít vždy na dosah. Naše dřevěné quatrolero potěší všechny milovníky fotografií a designu. Čtyři fotek vedle sebe v kouzelných dřevěných destičkách dělá z leporela nejen hezký vzpomínkový předmět, ale také jako stylový interiérový prvek, který úžasně zpestří domov i pracovní prostor v kanceláři. Díky své nápaditosti a pěknému zpracování se skvěle hodí jako dárek pro partnera, kamarády, mámu, tátu i další členy z rodiny. Daruj pěknou vzpomínku, která ani časem nevybledne. Stačí přidat gravírování a na pár kliknutí vytvoříš osobitý dárek, vzpomínku na svatební den nebo třeba narození miminka.

 

Výroba quatrolera

Stačí vybrat 4 fotky libovolného formátu a rozlišení a o zbytek se už postaráme my. Fotky vytiskneme na kvalitní hluboce matný fotopapír, kde skvěle vyniknou barvy i nejmenší detaily. Po vytisknutí je vložíme do dřevěných desek z topolové překližky, které si uchovají svou kvalitu a lesk po celé roky. A tobě domů  tak přijde unikátní výstava minifotek, která ti rozzáří den a připomene oblíbené momenty. Ať už si ho dáš na pracovní stůl, poličku nebo noční stolek – ve všech případech bude vypadat skvěle.
 

Quatrolero odesíláme do 2 pracovních dnů, s gravírováním do 5 pracovních dnů.


Technická specifikace:

   ●  Rozměry:

Čtverec - 15x15cm

Výška - 15x20cm

Šířka - 21x15cm

   ●  Fotky jsou vytištěné na hluboce matný fotopapír.

   ●  Desky jsou z topolové překližky a ošetřeny olejem.

  

Informace o dodání:

Objednávka nad 2 500 Kč – ZDARMA

CZ – Zásilkovna – doručení na zásilkovnu 79Kč – nejlevnější a nejrychlejší doručení, dodání do 1-2 pracovních dnů od předání balíku přepravci. PŘED VÝBĚREM ZÁSILKOVNY SE PROSÍM PODÍVEJTE JESTLI MÁ VAŠE ZÁSILKOVNA OTEVŘENO.

CZ – Zásilkovna – doručení na adresu 109Kč – dodání do 2 pracovních dnů od předání balíku přepravci. 

SK – GLS – 149Kč – dodání do 3 pracovních dnů od předání balíku přepravci. 

Osobní odběr ve Zlíně – po předchozí domluvě.

 
 

leporelo
Osm fotek vedle sebe v kouzelných dřevěných destičkách dělá z leporela nejen hezký vzpomínkový předmět, ale také stylový…
charitativní kalendář @bydlim_bydlime
Designový kalendář vznikl ve spolupráci s Terezou Trávníčkovou a dalšími influencery z oblasti interiérového designu. Výtěžek z…
fotolampička
Vytvoř si svoji fotolampičku, která rozzáří každou vzpomínku! Výsledkem bude designová dekorace k vystavení třeba do dětského…