Blog Valentýnská inspirace

Valentýnská inspirace

31.01.2022 10:58


Fotodárky jako krásný způsob vyjádření citů na Valentýna pro všechny zamilované.


Oslavte vaši lásku vzpomínkou na společné chvíle.


Svatý Valentýn se blíží! Zpozornět by měli všichni, kteří chtějí potěšit svého partnera nebo partnerku dárkem z lásky. Podle některých řekne jedna obyčejná fotografie více než tisíc slov. My v Laabu si to myslíme taky! A proto jsme pro tebe připravili inspiraci s nápady, podle kterých vykouzlíš originální dárky pro milovanou osobu. Uvidíš, že překvapením v podobě fotodárku zaboduješ!

A pokud nejsi zrovna fanoušek vymýšlení originálních dárků, připrav své spřízněné duši alespoň malé překvapení v podobě polaroidky, na kterou napíšeš vzkaz a schováš tak, aby na ni tvá milovaná osoba během dne “náhodou” narazila. Uvidíš, že výsledkem i takto nepatrné pozornosti bude úsměv na rtech, který nezakryjí ani hrdinové, kterým se původně svátek zamilovaných nezamlouval.

 

Zamilovaný vzkaz s polaroidkou jako překvapení.

Valentýnský vzkaz ozdobený razítky.

 

Máš v plánu větší překvapení, nebo dokonce originální dárek z lásky? Mrkni na inspiraci, která potěší každou zamilovanou duši. Vytvoř v editoru fotodárek na míru, nebo objednej pouze oblíbené snímky spolu s doplňky a pusť se do kreativní tvorby! Tady jsou naše tipy:

 

1) Polaroidky v dřevěném stojánku

Vyber vzpomínky na nezapomenutelné chvíle a společné zážitky. Nech si je vyvolat ve stylu retro polaroidek a vlož je do designového dřevěného stojánku. Sérii snímků si pak spolu vystavíte na speciální místo. Dřevěný stojánek navíc můžeš podle svých představ vyzdobit originálními samolepkami s motivy lásky.

 

Série polaroidek s fotkami zamilovaného páru v dřevěném stojánku, který je vyzdobený samolepkami.

Série polaroidek s fotkami zamilovaného páru v dřevěném stojánku.

 

 

2) Váš příběh v dřevěných deskách

Společné fotky můžeš darovat i jako malý designový předmět v dřevěných deskách v podobě leporela, či jeho větší verze - quatrorela. Mini přehlídka všech důležitých okamžiků je perfektní k prohlížení, ale i vystavení na poličku jako dekorace. Stačí mu jen přidat mašli a máš připravený originální dárek.

 

 

 

3) Romantika jako z filmu

Kdo by neznal slavné fotobudky z romantických filmů? Přesně takové fotky si můžeš vytvořit v našem editoru! Fotostrip je přesně tím typem dárku v podobě maličkosti, který je originální svým nápadem a speciální díky příběhu s citovou hodnotou, který vypráví zvolené fotografie.

 

Originální fotostripy jako dárek z lásky pro partnera nebo partnerku.

Stylové fotostripy lze vlepit i do fotoalba.

 

 

4) Fotoalbum pro společné zážitky

Milou pozorností je i fotoalbum. Stačí do něho vložit věnování se vzkazem o tom, že prázdné fotoalbum zaplníte vzpomínkami na společnými zážitky, které vás teprve čekají. Postupně tak můžete dokumentovat všechna vaše dobrodružství, splněné sny, výlety i úsměvné momenty.


 

Tipy pro kreativce

Nyní přichází čas pro všechny nadšené tvůrce, milovníky DIY návodů a ty, kteří milují vlastnoručně vyrobené dárky s příběhem a přidanou hodnotou.

 

5) Valentýnské DIY přání

Milá a vlastnoručně vyrobená přání jsou klasikou, na kterou v dnešní době zapomínáme. O to více ale potěší a překvapí! Vyrobit něco pro toho druhého z lásky je vlastně dokonalý důkaz toho, jak moc ti na něm záleží. Zkus to říct jednoduchým vlastnoručně vyrobeným přáním. V kreativitě se meze nekladou!

 

Valentýnské přání vyrobené z fotostripu a originálních samolepek.

Vlastnoručně vyrobené přání s fotkou k Valentýnu.


 

Originální přání k Valentýnu vyrobené s papíru, fotostripu a samolepek.

Fotostrip jako základ valentýnského přání.

DIY valentýnské přání s mašlí jako dárek.

 

Základem přání může být třeba fotostrip nebo polaroidka. Pak už je jen na tobě, jakým způsobem své dílo vyzdobíš. Kromě samolepek najdeš na e-shopu spoustu dalších doplňků.
 

 

6) Scrapbook plný společných zážitků

Vytvoř pro svého partnera knihu plnou vzpomínek. Sestav ji ze společných fotek, vzkazů a oblíbených citátů. Přidej letenky z první společné dovolené, lístky z legendárního koncertu, nebo cokoliv jiného, co chceš své lásce připomenout. Připrav si prázdné fotoalbum a pusť se do tvorby. Nezapomeň mrknou i na kreativní doplňky, se kterými jednotlivé stránky knihy vyzdobíš.

 

Scrapbook plný společných zážitků jako dárek pro partnera nebo partnerku z lásky.

Tvorba scrapbooku pomocí kreativních razítek a dalších doplňků.

 

Tipy na doplňky:

 

Potěš milovanou osobu a připrav pro ni k Valentýnu originální překvapení. Fotodárek darovaný z lásky bude mít jistě velký úspěch, ať už se pustíš do ruční výroby, nebo si ho vytvoříš online v našem editoru.

 

Krásný den svatého Valentýna!