Charitativní kalendář ve spolupráci s @bydlim_bydlime

 

Miluješ design, bytové dekorace a útulnou atmosféru? Pak tě potěší unikátní kalendář na rok 2023. Můžeš se těšit na 12 fotografií interiérů, které možná znáš z Instagramu. Kalendář jsme navrhli tak, aby byl sám o sobě pěkným bytovým doplňkem. Skloubil v sobě tak nejen praktičnost, ale i originální vzhled s dřevěnými prvky. A co víc? Jeho koupí přispěješ na dobrou věc. Výtěžek z prodeje tohoto kalendáře totiž poputuje na pomoc rodičům samoživitelům a jejich dětem, třeba právě s bydlením.

 


Kdo za projektem stojí?

@bydlim_bydlime

Tereza Trávníčková


S myšlenkou vytvoření designového kalendáře o bydlení a jeho následném prodeji v rámci podpory neziskové organizace přišla talentovaná grafička a influencerka Tereza Trávníčková. Celý kalendář graficky zpracovala, oslovila další milovníky bytového designu a bydlení, kteří se rozhodli do projektu zapojit s námi. Společnými silami jsme poté vymysleli zcela nový typ kalendáře.

Terezka je kreativní duše. S nadšením se věnuje grafice, ale i zútulňování vysněného domečku. Inspiraci o bydlení sdílí jak na svém Instagramu, tak webových stránkách.

 

 

Kdo se do projektu zapojil?

Koho výtěžkem podpoříme?

Klub svobodných matek

Výtěžek z prodeje kalendáře věnujeme neziskové organizaci Klub svobodných matek, která pomáhá rodičům samoživitelům a jejich dětem. Ve svých programech pomáhají především s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení. Dětem hradí obědy ve školkách a školách, letní tábory a vánoční dárky. Organizace zároveň aktivně spolupracuje také se sociálními pracovníky, azylovými domy a pobočkami Úřadu práce.