Blog Tipy na valentýnské dárky, které si zamiluješ

Tipy na valentýnské dárky, které si zamiluješ

31.01.2021 09:48


 

Svátek zamilovaných se blíží, překvap svoji milovanou polovičku dárkem od srdce!

 

Každý rok si s tím lámeme hlavu a každý rok zažíváme to stejné rozhodovací dilema. Přinášíme ti 5 tipů na originální dárky od srdce, které partnera jistě potěší. 

 

Leporelo

Dokonalý způsob, jak zpečetit oblíbené vzpomínky, je objednat leporelo. Stačí si vybrat osm nejmilejších fotek a nechat si je přetvořit v leporelo – úchvatnou mini výstavu nejlepších momentů, které budeš mít vždy na dosah. Kromě jeho vzpomínkové hodnoty oceníš i jeho stylový design v podobě dřevěných desek, které budou v interiéru dělat velkou parádu. 

 

TIP: Doplň leporelo o pěkné věnování, to partnera určitě zahřeje u srdce.

Jak na to se dočteš tady.

 

Girlanda s fotkami 

K Valentýnu nepochybně patří také tematická výzdoba. Vytvoř partnerovi překvapení přímo na zdi vaší společné ložnice! Vyber vaše nejlepší fotky, vyrob si z papíru písmena, nebo jiné ozdoby, použij provázky, větvičky, nebo světýlka a pusť se do toho! Fantazii se meze nekladou, takže klidně můžeš popustit uzdu své kreativitě a využít jakékoliv dekorační prvky, které tě napadnou. Fotky, polaroidky nebo fotostripy stačí nalepit, nebo přicvaknout na hotový řetěz a pověsit ho na zeď, kde dokonale vynikne. Můžeš se spolehnout na to, že partnerovi spadne brada dolů, jakmile do nazdobeného pokoje vejde. 

 

Fotoplakát se společnými fotkami

Probuď v sobě umělce a navrhni design, kterým vyrazíš partnerovi dech.

Vyber vaše oblíbené fotky, vhodnou šablonu na plakát a pusť se do návrhu. V našem editoru Ti to půjde jedna báseň.

Chceš doplnit plakát o oblíbené citáty, důležitá data, nebo vaše společná hesla a slogany? Pak mrkni na náš starší článek a nech se inspirovat jak jednoduše pracovat s textem v mobilních aplikacích.

Vytvoř originální fotokoláž vašich společných zážitků!

 

Kytka s fotkami

Kytka na Valentýna patří mezi klasické zamilované dárky. Co to ale letos udělat jinak? Co takhle vytvořit hand-made kytku z oblíbených fotografií? Ač se to zdá na první pohled složité, v praxi je to hračka. Stačí vybrat kytku, napíchat do něj špejle a na ně nalepit fotky (ideálně polaroidky) s vašimi nejoblíbenějšími zážitky. Můžeš se spolehnout na to, že tvůj partner z toho bude úplně vedle. Tvoje nápaditost a kreativita rozhodně bude oceněna. 

 

TIP: ozdob své dílo zamilovanými samolepkami.

 

Přání se společnou fotkou

Jsi klasik a nejraději vyrábíš staré dobré přání? Pak ho zkus tento rok doplnit o přáníčko fotku, nebo zaexperimentuj třeba s razítky!

TIP: na černém papíru skvěle vypadají popisovače v odstínu zlatá, stříbrná a bílá.

 

Valentýn už je za dveřmi a ty pořád tápeš, jak potěšit svého partnera? Tento seznam by mohl posloužit jako vhodná inspirace – zvlášť pokud si potrpíš na originální dárky s přidanou hodnotou. U nás na Laabu však najdeš i další porci čerstvých nápadů. Mrkni se na třeba na naše dřevěné fotoalbum nebo fotku na kapě.

 

Krásného Valentýna!