-30 % na leporelo z fotek, quatrorelo z fotek a dřevěná fotoalba s kódem EXTRA30

Blog Tipy na kreativní výzdobu svatebního fotoalba

Tipy na kreativní výzdobu svatebního fotoalba

25.08.2021 13:21


Kreativní výzdoba svatebního alba nebo knihy hostů. Spolu s razítky, samolepkami a popisovači se perfektně hodí do svatebního fotokoutku.

 

Vytvoř si svatební fotoalbum podle svých představ!

 

Mrzí tě, že tvůj svatební den tak rychle utekl? Vytvoř si designové fotoalbum, které ti bude atmosféru jedinečného okamžiku vždy připomínat. Každý, kdo zažil tento den ví, že uplyne mrknutím oka. Jeden z nejdůležitějších dnů v životě si však toužíš pochopitelně pamatovat navždy, a to včetně všech pocitů a nejmenších detailů.

 

Vytvoř si vlastnoručně vyrobené fotoalbum, do kterého své vzpomínky promítneš. Možností, jak jeho tvorbu uchopit je mnoho. Připravili jsme pro tebe pořádnou dávku inspirace a několik tipů, jak ho kreativně vyzdobit.

 

Svatební album vyzdobené samolepkami se svatební tematikou a kniha do svatebního fotokoutku plná gratulací a vzkazů.

 

Výběr fotoalba

Základem je samotný výběr vhodného fotoalba. Zvolíš bílé nebo raději kontrastní černé listy? Je dobré se také zamyslet, jak velké fotografie do něho plánuješ vlepovat. Podle nich totiž vybereš ideální velikost. Nesmíme ale také zapomenout na neméně důležitou otázku - rozložení na výšku nebo šířku?

Vidíš, možností je mnoho. U nás na e-shopu si však vyberou i ti nejnáročnější! Velikost fotoalba nebo jeho orientaci včetně počtu listů i jejich barvy si volíš při objednání podle svých představ. Mrkni na naši kompletní nabídku fotoalb.

 

Razítka a samolepky

Máš připravené fotky i fotoalbum, ale nevíš jak začít? Snadnou a rychlou možností jsou razítka nebo samolepky. Na e-shopu je najdeš s motivem svatby a lásky v sekci doplňků.

Svatební album vyzdobené samolepkami.

TIP: Při tvorbě svatebního fotoalba se mohou hodit také písmena a číslice.
 

Malování motivů

Pro tvořivější duše s odvahou a trpělivostí je tady možnost kreslení vlastních motivů a rámečků. Stačí se nechat inspirovat:

 

1) Kreslené rámečky

Vytvoř pro vybrané fotky speciální ručně malované rámečky a “růžky”. Vlepenou fotku ještě více zvýrazní.

Kreslené svatební motivy.

Zdroj: Pinterest

 

2) Motivy květin

Ke svatebnímu fotoalbu se dokonale hodí motivy květin. Vyzkoušej některé z nápadů.

Kreslené svatební motivy květin.

Zdroj: Pinterest

 

3) Svatební motivy

Co by to bylo za svatební album bez srdíček, prstenů a jiných typicky svatebních motivů.

Kreslené svatební a zamilované motivy.

Zdroj: Pinterest

 

4) Jídlo a pití

Dobré jídlo a pití ke svatbě samozřejmě neodmyslitelně patří. Doplň album o ilustrace slavnostního přípitku, dortu, roztomilého cupcaku nebo čehokoliv, co ti ten den moc chutnalo.

 

5) Tanec

Protancovali jste se svými hosty noc? Nezapomeň to do alba nakreslit! Noty, mikrofon a disko koule jistě vystihnou atmosféru tanečního parketu.

 

Popisky a ozdobná kaligrafie

Oslovila tě vlastní tvorba pomocí fixů? Nemusíš ale zůstat jen u kreslení! Skvěle ve fotoalbu vypadají ozdobné typy písma podle kaligrafie ale i obyčejné popisky s komentáři, detaily a aktuálními pocity.

Zdobené písmo a kaligrafická abeceda, kterou lze vyzdobit fotoalbum.

Zdroj: Pinterest

 

Originální pozadí

Jednobarevné pozadí tě nebaví? Zkus inkousty ve spreji, které pozadí stránek udělají zajímavějšími. Za mokra se barvy do sebe zapíjejí a vytváří jedinečné akvarelové efekty.

 

Stránky ve fotoalbu vyzdobené inkoustovými spreji na pozadí.

Stránky ve fotoalbu vyzdobené inkoustovými spreji na pozadí a samolepkami se svatební tematikou.

 

Věříme, že ti připravené tipy pomohou vyrobit svatební fotoalbum tvých snů, které ti bude váš den vždy připomínat, jako byste ho prožili znovu. Pochlub se nám svojí kreativitou!  Rádi se necháme inspirovat. Objednej si své album i s doplňky na e-shopu a označ nás v příspěvku na sociálních sítích.

 

Sleduj nás na Instagramu nebo Facebooku a těš se na pravidelnou zásobu inspirace nejen se svatební tématikou.