Blog ROZJÍŽDÍME BLOG!

ROZJÍŽDÍME BLOG!

16.10.2019 14:33


 

Rozhodli jsme se, že rozšíříme své a snad i tvé obzory a začneme psát o věcech, které nás zajímají.

 

Snad Tě budeme inspirovat nejen k tisku fotek z dovolené, ale ukážeme jak si fotky vystavit, jak z nich udělat krásný dárek, jak je upravit a třeba Tě i motivovat k focení nových fotek do tvého rodinného alba. Také ukážeme na skvělé profesionály v oboru, kteří ti udělají nádherné a stylové fotky.

Takže doufáme, že se těšíš stejně jako my! BUDE TO STÁT ZA TO :)
 

NAŠÍM CÍLEM JE UKÁZAT, ŽE FOTKY SI ZASLOUŽÍ BÝT NA PAPÍŘE A ŽE SE DAJÍ NAFOTIT I ZPRACOVAT ZAJÍMAVĚ A KVALITNĚ. 

 

A na co se můžeš těšit?

Nabídneme Ti rubriku  RADY A TIPY, kde Ti jednoduchých způsobem popíšeme postupy jak fotit, upravovat fotky, jakou použít aplikaci, jak vytvářet fotoalba nebo třeba jak zatlouct hřebík do stěny, aby jsi neskončil u sousedů nebo s dírou v prstu. Prostě praktické věci jak dojít k nejlepšímu výsledku.

DIY (Do It Yourself) - to je naše heslo!

Zaujmout by Tě rozhodně mohli  ROZHOVORY S FOTOGRAFY. Jednou za čas budeme sdílet zajímavé profesionály, kteří ti mohou nafotit svatbu, večírek, miminko, rodinné fotky a nebo jen tak třeba..TEBE. :) Zajímají nás totiž kvalitní fotografie a chceme ti ukázat lidi, kteří to podle nás fakt umí.

Čeká Tě také minisérie MAKING OF, která tě zavede do světa dílny ať už naší nebo našich dodavatelů, nevadí nám totiž, když se nám někdo dívá pod ruce, protože to děláme nejlíp jak umíme a máme z toho radost o kterou se s vámi rádi podělíme. Jsme hrdí, že spolupracujeme právě s těmito lidmi, kteří svou práci dělají dobře a dělají ji rádi. A tak vám je představíme a třeba se vám od nich bude líbit i nějaký další produkt, proč ne.. přece jen .. sklo asi nikdy vyrábět nebudeme... 

Naženeme také čerstvý vítr do plachet skrze různorodou vizuální INSPIRACI, kde tě jak doufáme podnítíme k další tvorbě a to třeba módními editoriály, zajímavými snímky a kompozicemi, knížkami a prostě čímkoliv co nás zaujme.

 

 

V neposlední řadě Tě také čekají soutěže, jejichž výstupy se určitě objeví i na našem Blogu. Čeká tě například soutěž o fotografování v exteriéru s rodinou nebo třeba novým psem. Sleduj proto náš instagram a facebook, kde se dozvíš více. :)


Budeme se těšit na reakce a třeba i těmi nás posunete dál! Věříme, že smysluplným dialogem i výtkami se člověk dostane mnohem dál, než si na počátku myslí.

 

Tak Ti přejeme dobré pokoukáníčko a nezapomeň


FOTKY PATŘÍ NA ZEĎ! 


 

Natálie a Andrea