-30 % na leporelo z fotek, quatrorelo z fotek a dřevěná fotoalba s kódem EXTRA30

Blog Korková fotonástěnka jako designový interiérový prvek

Korková fotonástěnka jako designový interiérový prvek

06.09.2021 10:47


 

Vytvoř si designovou fotonástěnku

 

V Laabu věříme, že fotky patří na zeď! Proto pro tebe máme osvědčený tip, jak je na zeď jednoduše upevňovat. Tajemství jednoduchosti a možnosti měnit jejich rozložení spočívá v korkové nástěnce! Neboj se ale, že by měla vypadat tak, jak si ji pamatuješ z chodeb základní školy. Hodí se i do moderních interiérů, a to jak doma, tak v kanceláři. Nech se inspirovat nápady na vystavování fotek s designovou nástěnkou v hlavní roli.

 

Korková nástěnka klidně přes celou zeď

Cork wall, neboli korková stěna se stala trendem sociálních sítích. Co na ni říkáš? Za nás je to pecka! Umožňuje totiž bleskurychlé připevnění tvých oblíbených fotek. Ve chvíli, kdy se nástěnka okouká, můžeš jednoduše změnit její rozložení, přidat nové fotky nebo je úplně vyměnit podle aktuální nálady. Patříš mezi milovníky koláží a tvoření? Pak pro tebe bude tato činnost rovnou odreagováním a relaxem, při kterém přijdeš na jiné myšlenky.

Zdroj: Pinterest

 

 

TIP: Fotky můžeš doplnit vzkazy, poznámkami nebo ilustracemi.

 

Nástěnné doplňky z korku

Netroufáš si na celou zeď z korku? Pak vyzkoušej designové nástěnné korkové dekorace. I ty snadno ozdobíš oblíbenou vzpomínkou, kterou chceš mít na očích.

Zdroj: Pinterest

 

TIP: Nástěnka je ideálním místem pro všechny polaroidky a malé fotky, ale také originální fotostripy.

 

Vytvoříš příjemné pracovní prostředí

Přemýšlíš, jak vyzdobit svojí kancelář? I tady udělá korková nástěnka v jakékoliv velikosti velkou parádu. Nejen že si na ní můžeš připíchnout důležité pracovní poznámky a termíny, ale také si příjemně zútulníš prostor. Jistě tě při práci potěší pohled na oblíbené zážitky s kamarády, rodinou nebo kolegy, se kterými jste si tenkrát ten teambuilding náramně užili.

Zdroj: Pinterest

 

TIP: Na nástěnku můžeš přidat také kalendář nebo oblíbený plánovač.

 

Připíchneš foto vzpomínky z cest

Pro milovníky cestování a všechny toulavé dobrodruhy máme další originální tip.  Díky korkové nástěnce vytvoříš originální fotomapu vzpomínek. Připíchni fotky na všechna místa, která ti přirostla k srdci.

Zdroj: Pinterest

 

Už věříš, že nástěnka nemusí být jen nudným přežitkem nebo místem, kam patří pouze týdenní jídelníček? Doufáme, že jsme tě přesvědčili a zároveň ti dodali odvahu, pustit se do tvorby té vlastní. Pořiď si nástěnku, my v Laabu se postaráme o perfektní fotky!