Blog Nechte svatebčany vytvořit originální knihu hostů

Nechte svatebčany vytvořit originální knihu hostů

02.05.2022 11:50


 

Nechte svatebčany vytvořit knihu hostů

 

Často od novomanželů slýcháme, že by svůj svatební den nejraději prožili minimálně ještě jednou, v mnoha případech by dokonce tyto krásné momenty prožívali stále dokola. Právě proto je ideální příležitostí uchovat co nejvíce momentů prostřednictvím fotografií, které si budete moci kdykoliv prohlédnout a zavzpomínat. Přesně to je úkolem svatební knihy hostů.

 

Kniha hostů je populární součástí mnoha svateb. Hosté se u její tvorby skvěle zabaví a společnými silami navíc novomanželům vytvoří unikátní vzpomínkový předmět plný zábavných momentek, vzkazů nebo třeba rad do manželství. Nech se inspirovat a připrav pro svatebčany vše, co k tvorbě knihy budou potřebovat.
 

1) Výběr alba

Začni výběrem prázdného fotoalba, které poslouží jako základ knihy hostů. Oblíbené je například ručně vyráběné dřevěné album nebo kartonové album s kroužkovou vazbou. V případě dřevěné knihy hostů je také možné na úvodní stranu doplnit gravírované iniciály, celá jména a datum svatby.

 

 

Zaujala vás možnost gravírování na míru? Nechte se inspirovat možnými motivy:

 

 

2) Doplňky k výzdobě

Po výběru knihy je vhodný čas na promyšlení doplňků, které jsou k tvorbě nezbytné. Rozhodně nezapomeňte na popisovače, aby vám hosté do knihy mohli napsat vše, co mají na srdci. K vlepování fotografií se budou hodit také foto podlepky nebo fotorůžky. O kreativní výzdobu se pak postarají razítka, samolepky a další doplňky. Čím více doplňků bude pro svatebčany k dispozici, tím více si s výzdobou knihy pohrají.

 

 

 

3) Instantní fotoaparát

K zachycení hostů a perfektních momentek se skvěle hodí některý z instantních fotoaparátů. Očekávání, jak snímek dopadl má zkrátka své kouzlo a fotky ve stylu polaroidek v knize hostů vypadají stylově! Fotoaparát si můžete pořídit, ovšem existují také možnosti jeho zapůjčení.

 

4) Příprava fotokoutku


Posledním krokem přípravy je samozřejmě fotokoutek, tedy prostor pro focení a samotnou tvorbu knihy hostů. Zde doporučujeme pro hosty připravit také jednoduché instrukce. Pak už jen stačí na určené místo připravit prázdnou knihu hostů, doplňky, fotoaparát a pár náhradních filmů. Způsobů, jak vyzdobit fotokoutek je hned několik. Oblíbené jsou například fotostěny, zavěšené rámy v prostoru a další kreativní nápady…ale o svatebních fotokoutcích třeba zase někdy příště.

 

 

5) Těšte se na výsledek!

Připravte hostům vše potřebné. Užijte si s vaší láskou svůj den a těšte se na výsledek jejich kreativního tvoření. Knihu si spolu budete jistě s radostí prohlížet.

 

 

Plánujete na svou svatbu knihu hostů? Pochlub se na sociálních sítích výsledkem a kreativní tvorbou vašich nejbližších. Nezapomeň označit náš profil. Rádi se necháme inspirovat!