Blog Tipy na Vánoční dárky od srdce

Tipy na Vánoční dárky od srdce

07.12.2019 23:34


 

Vánoce už se kvapem blíží, za necelý měsíc už budeme sedět u Vánočních pohádek, pojídat cukroví a dávat si Štědrovečerní večeři. A pomalu přichází i čas předání dárků! Chceš letos svým blízkým udělat opravdovou radost a ne jen vletět do elektra a koupit 20. prosince zahřívací deku do elektriky, bráchovi počítačovou hru a babičce s dědou papuče? Tak se tomu letos zkus včas trošku pověnovat a zkus jim třeba vyvolat fotky :)

 

 

 

 

Pro začátek si to trošku rozepiš, zavzpomínej na zásadní radostné milníky v rodině za poslední rok. Svatby, oslavy, narození vnoučátek,..a už se ti ty nápady začly vylupovat sami, že ano?

 

BABIČKA A DĚDEČEK

Naši milovaní prarodiče, kdo jiný pro nás udělá úplně ale úplně úplně všechno ? Jejich velkou radostí je dělat nás od malička šťastnými a proto se zkusme taky snažit. Zajeďte za nimi na návštěvu ještě před vánoci a zkuste zavést řeč od jídla a “Co nového?” na jejich život. Nechte si ukázat a fotky a nějaké oblíbené si pujčte. NASCANUJTE a udělejte jim krásné ALBUM. Ručně dělané a doplněné vaším rukopisem. Zaznamenejte oblíbené historky z dědovi vojny a udělejte koláže nejen archivních fotografií, ale přidejte i sebe - jejich vnoučata, pravnoučata. Uvidíte, že až uvidí babička na fotografii vedle sebe jak jste si podobní s její maminkou, bude opravdu na měkko. 

 

 

Nemáš tolik času? Vyber tedy jen jednu rodinnou fotografii z babičiných X-tin a nechej ji udělat na kapu nebo do rámu. Uvidíš, že hned ji dědeček dá aspoň na polici a bude se na ni hrdě dívat. Je to přece otec rodu a na fotografii jsou všichni jeho pokračovatelé!

 

Dej si záležet na těch nejdůležitějších lidech v tvém životě a dej jim originální dárek o který opravdu stojí!

 

RODIČE

Jsou to nejdůležitější lidé, kteří by pro nás dýchali a celý život nám pomáhají!

Proto jim vytvořme krásné vzpomínky! Pamatuješ si, kde byli loni na dovolené? Vdávala se ti ségra? Byli jste jen pár dní na chatě a nebo jste jen grilovali na dvoře? Vylov v počítači fotky a vytvoř si kalendář na příští rok! Každý měsíc budou mít rodiče na výstavce novou fotografii vaší rodiny a nebo daruj velký kalendář se všemi najednou.

Pokud nemáš dost fotek nechej si udělat vaši společnou fotografii na plátno nebo do našeho skleněného rámu a neboj se tam vložit i třeba pozvánku z vaší loňské svatby, narozenin nebo kresbičku od vnoučat. Jste velká rodina a máte spoustu dětí? Nechte se společně vyfotit, ještě je čas a forma tisku už je jen na tobě!

 

 

PRO NĚJ/PRO NI

 

Jste spolu pár měsíců nebo již dlouhá léta ? Nebo něco “mezi” a nějaká ta dovolená už proběhla?"

 

Máte spoustu selfíček, ale u fotografa jste ještě nebyli ? Nejlepší volbou je leporelko! Snese i fotky z telefonu a přesto vypadá krásně. Rozložte si jej na poličku nad postel nebo do obýváku a i v kritičtějších momentech se podívejte na vaši společnou lásku a zase se to uklidní!

Udělali jste si už skvělý společný roadtrip do Španělska a nebo jste jeli na “kůlačku” do Chorvatska? Vytvoř si plakátový kalendář z loňského roku, aby vás společně provázel i tím dalším!

 

Neváhej a vytvoř tvým blízkým ten nejhezčí dárek z Vašich společných vzpomínek.